Ratuj konie!

Konie, foki, inne zwierzęta

czwartek, 3 czerwca 2010

Tak więc zastanawiam się czy dodawać rozdziały od 1 do 13 (teraz piszę 14). Tamte dodałam na glitery.pl Tak więc dodam je żeby nie było problemu z szukania ich. Tak więc oto rozdział 1. Napisałam go dawno temu więc nie podoba mi się ale dodam go bo to podstawa. Opowiadanie równoległe z moim pisze (o Cullenach) alice1918 z bloga trochinnahistoriacullenw.blogspot.com i do niej też zapraszam!

Rozdział 1

Jane siedziała w swojej komnacie.Okropnie jej się nudziło i postanowiła zejść na dół.

- Witaj Aro!

- Ahh Jane skarbelasku! Wspaniale że jesteś! - powiedział zajęty swoimi roślinkami Aro.

- Okropnie się dzisiaj nudzę.

- Ohh no widzisz coś byśmy wymyślili ale postanowiłem zaopiekować się moimi roślinkami – powiedział szkarłatnooki wampir.

- Czy mogę chociaż iść na małe polowanie czuję że będzie dzisiaj spacerować kilku turystów. Nie przepadam za bieganiem po lesie a w mieście to już zupełnie się gubię ale przynajmniej jakaś rozrywka jest.

- Brakuje nam jakiejś przynęty na ludzi – popatrzył na swoją podopieczną (Heidi jeszcze nie ma)

- Musimy pomyśleć o jakiejś wampirzycy

- No racja a teraz zmykaj na to polowanie.

- Jane wybiegła na dziedziniec. Słońce paliło jak nigdy. Będzie dużo turystów – pomyślała. Zdecydowanie brakowało im jakiejś przynęty na ludzi.

Już miała wychodzić kiedy zobaczyła Aleca:

- Hej braciszku!

- Oo Jane gdzie się wybierasz?

- Na polowanie idziesz ze mną??

- Nie Demetri prosił mnie o pomoc.

- Okej to ja idę.

Jak powiedziała tak uczyniła. Biegłapo lesie z zawrotną prędkością gdy nagle przystanęła. Czułasłodkawą woń wampirzycy.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz